Schrammel Imre (1933): Nimfa. c. szobor. Az Új Nemzeti Színház megnyitására készült mű eredeti gipsz vázlata. Bronz változata a nemzeti Színház homlokzatát díszíti. Jelzett. Kis sérüléssel. 50x32 cm