12328.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpon. Jelzett, m: 11 cm