12384.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm