12376.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm