12308.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel