1948 Zentai Anna autográf sorai Várkonyi matricával jelzett, róla kész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Signatur~500022/1948-Zentai-Anna-autograf-sorai-Varkonyi-matricaval-jelzett-rola-keszult-estelyi-ruhas-fotC3~II2822130
2822130
14247
437
3400
Autographs
Rufpreis:
3 400 HUF 9,02 EUR , 9,71 USD
Beschreibung: 1948 Zentai Anna autográf sorai Várkonyi matricával jelzett, róla készült estélyi ruhás fotóján
: ekb