Aranyszínű képkeret, kopásnyomokkal, sérüléssel, benne modern nyomat,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500016/Aranyszinu-kepkeret-kopasnyomokkal-serulessel-benne-modern-nyomat-33C39723-cm~II2781924
2781924
13671
437
600
Frames
Beschreibung: Aranyszínű képkeret, kopásnyomokkal, sérüléssel, benne modern nyomat, 33×23 cm
: pk