15427.
437. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.