14107.
437. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
3 000 HUF
16
1871 Vereskönyv. Emlékkönyv 1871. Sinka Piroska leányomnak örök emlékül. Kézzel írt verseskötet gyűjtemény, benne Petőfi, Vörösmarty, Kölcsey, Garay, Tompa, Eötvös, Czuczor és mások, szép korabeli kézírással, díszes címlappal, egykorú bársony-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a könyvtestről levált a címlap és az utolsó két lap, foltos lapokkal, 9+4 (A-H)+1 sztl. lev.+258 p.