18190. 437. Gelaufene Fernauktion Fotos 2.
1 600 HUF
0 HUF
cca 1920 Szép hölgy a század elejéről, 2 db fotó kartonon, az egyik jelzett (Langsfeld utóda Fábián György, Győr), 19,5x15 cm és 14,5x10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg