6 db régi török kávéfőző (dzsezva), réz / fém, közte jelzettek (Ezerka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/6-db-regi-torok-kavefozo-dzsezva-rez-fem-kozte-jelzettek-Ezerka-Ohrid-kulonboz~II2847317
2847317
12918
437
Flea Market
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: 6 db régi török kávéfőző (dzsezva), réz / fém, közte jelzettek (Ezerka Ohrid), különböző méret és állapot (egy erősebben kopott), m: 7-11 cm
: nagy_andras