2 db fém kutya figura. No megállj csak nyuszika farkas, eredeti jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/2-db-fem-kutya-figura-No-megallj-csak-nyuszika-farkas-eredeti-jelzett-orosz-figura-plus-fem-kutya-~II2845478
2845478
12930
437
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: 2 db fém kutya figura. No megállj csak nyuszika farkas, eredeti jelzett orosz figura + fém kutya figura Festett, kis kopással 16 cm
: nagy_andras