cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 6 db, szecessziós (Jugendstil) és japonizáló ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Egyik Johanna Beckmann (1868-1941) műve. Helyenként lap széle kissé sérült. Lapméret: kb. 35x25 cm