1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.