3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
1915-17 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus nevére kiállított, 101. sz. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület alapító-tagsági jegye, hajtásnyommal, apró sérülésekkel, 9x13 cm