Ezüstözött alpakka notesztartó, fedelén vitorláshajó díszítéssel, hátoldalán vésett Abbazia (Abbázia / Opatija) felirattal, benne noteszlapokkal. XX. sz. eleje. Jelzett, korának megfelelő kis kopásokkal, 5x3 cm