19372.
437. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ezüst (Ag) melltű kő berakással, jelzett, kissé sérült, br. 8,12 g, d: 3,5 cm