19093.
437. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Arany (Au) 18K rózsakereszt medál, jelzett, kis sérüléssel, d: 2,2 cm, nettó: 1,9 g