cca 1890 Divatillusztráció. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1890-Divatillusztracio-Szinezett-litografia-papir-Jelzes-nelkul-39-5x27-cm-DekoratC3~II2842378
2842378
10930
437
Engravings
Beschreibung: cca 1890 Divatillusztráció. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. 39,5x27 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
: pk