cca 1880-1900 Éjszakai ragadozómadarak, uhu, bagoly stb.(Nachtraubvöge... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1880-1900-Ejszakai-ragadozomadarak-uhu-bagoly-stbNachtraubvogel-Kromolitografia-papi~II2843841
2843841
10987
437
Engravings
Beschreibung: cca 1880-1900 Éjszakai ragadozómadarak, uhu, bagoly stb.(Nachtraubvögel). Kromolitográfia, papír, üvegezett fakeretben, 27x36 cm
: pk