Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Krisztus Pilátus előtt. Fénynyomat, papír. jelzett a nyomaton. Repr. de C. Kadar. Publié pare Dr. Edm. Roheim et Comp. Munich. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. Felületi sérülésekkel. 62×87 cm