Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: A budavári Mátyás-templom a mostani restaurálás után. Schulek Frigyes tervrajza után rajzolta Rauscher Lajos. Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. 18,5x13 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.