Jelzés nélkül: Armand Durand (1831-1905), Rembrandt után: Az irgalmas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Jelzes-nelkul-Armand-Durand-1831-1905-Rembrandt-utan-Az-irgalmas-szamaritanus-XIX-sz-ma~II2461191
2461191
10922
437
24000
Engravings
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Armand Durand (1831-1905), Rembrandt után: Az irgalmas szamaritánus. XIX sz. második fele. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24x19cm
: pelikán_kristóf