Záhonyi Zsoldos jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Zahonyi-Zsoldos-jelzessel-Libapasztorlany-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-60x80-cm~II2848925
2848925
10601
437
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Záhonyi Zsoldos jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
: pk