Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
1 800HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Zafranek után, jelzés nélkül: Városrészlet (Bécs?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Franz Holly bécsi képkeretező 1920-40 körüli címkéjével. 11x16 cm.