10645.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Szalai S. jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben, 33x43 cm