10694.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 37×29 cm