10683.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 35x44 cm. Sérült, dekoratív fakeretben.