10541.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Labirintus, 1973. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Szélén apró sérüléssel. 46x38 cm