Olvashatatlan jelzéssel: Ahmed szultán mecsetje, Isztambul. Akvarell,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Ahmed-szultan-mecsetje-Isztambul-Akvarell-papir-Uvegezett-fakeretbe~II2811772
2811772
10705
437
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ahmed szultán mecsetje, Isztambul. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 46x30 cm.
: pk