Neogrády A jelzéssel: Úszó kacsák. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Neogrady-A-jelzessel-Uszo-kacsak-Olaj-vaszon-Dekorativ-serult-fakeretben-55x68-5-cm~II2824064
2824064
10616
437
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Neogrády A jelzéssel: Úszó kacsák. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68,5 cm