Jelzés nélkül: Városrészlet (Tabán?). Rézkarc, papír. Üvegezett fakere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Varosreszlet-Taban-Rezkarc-papir-Uvegezett-fakeretben-18-5x26-cm~II2838958
2838958
10747
437
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Városrészlet (Tabán?). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26 cm
: pk