10806.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53x27,5 cm