10749.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Ima. Olaj, vászon, 32x24 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.