10791.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm