10545.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Friedrich Gábor (?-?), XX. sz. második fele: Képregény részlet. Tus, ceruza, papír. Lapszéli sérülésekkel. 36x27 cm