10609.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Fejes jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x19 cm