10562.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bárkányi Pál (?): Téli szán, rézkarc, papír, jelzett, lap szélén foltok, szakadások, 26×18 cm