Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Balcer-jelzessel-XX-elso-fele-Hazafele-Olaj-falemez-Dekorativ-serult-keretben-40x30-cm~II2759986
2759986
10660
437
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült keretben. 40x30 cm
: nagy_andras