Zeke József (?-): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zeke-Jozsef-Teli-taj-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-47x40-cm~II2804713
2804713
10524
437
Beschreibung: Zeke József (?-): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 47x40 cm.
: pk