Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tihanyi-Janos-Lajos-1892-1957-Ferfi-portre-olaj-vaszon-jelzett-serult-fa-keretben-60x5~II2822914
2822914
10465
437
90000
Rufpreis:
90 000 HUF 243,24 EUR , 264,71 USD
Beschreibung: Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
: nagy_andras