Szontágh Tibor (1873-1930): Holt Sajó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Holt-Sajo-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-50C39760-cm~II2806206
2806206
10455
437
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Szontágh Tibor (1873-1930): Holt Sajó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm.
: nagy_andras