Sostarics Lajos (1896-1968): Zenélő kút (Margit-sziget) 1950. Akvarell... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sostarics-Lajos-1896-1968-Zenelo-kut-Margit-sziget-1950-Akvarell-papir-jelzett-kartonra~II2854658
2854658
10408
437
Beschreibung: Sostarics Lajos (1896-1968): Zenélő kút (Margit-sziget) 1950. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×20,5 cm
: nagy_andras