Mártonka Miklós (?-): Őszi táj, 1962. Akvarell, papír, jelezve jobbra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Martonka-Miklos-Oszi-taj-1962-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-uvegezett-fakeretb~II2839060
2839060
10301
437
4600
Beschreibung: Mártonka Miklós (?-): Őszi táj, 1962. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. üvegezett fakeretben. 27,5x39 cm
: pk