Jaksa István (1894-1982): Kőszegi vár. Olaj, karton, jelzett. Hátoldal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jaksa-Istvan-1894-1982-Koszegi-var-Olaj-karton-jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-~II2845890
2845890
10207
437
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Jaksa István (1894-1982): Kőszegi vár. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 24x32 cm
: pk