26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm