10160. 437. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Gulyás Dénes (1927-2003): Balaton, Tihany, 1974. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 38x47,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk