Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Csendélet. Olaj, farost. Hátoldalán GP monogrammal jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!