10049. 437. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra XIV., Niké. Linometszet, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A V/XV. számozással, üvegezett fakeretben, 24x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk