Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Csonakosok-cim-nelkul-Rezkarc-papir-Jelzett-a-karcon~II2823411
2823411
10030
437
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
: karap_norbert